Jak wybrać sanki z oparciem?

2017-08-10 0 przez SEOadmin

Sanki dla dzieci mogą być zarówno drewniane jak i metalowe. To od rodziców zależy, który model wybiorą. Zarówno drewno, jak i metal powinny być pokryte farbą antykorozyjną i zabezpieczającą materiał.

Bardzo popularne są sanki z oparciem. To idealny model dla szczególnie dla małych dzieci, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie musimy się obawiać, że dziecko wypadnie. Jeżeli sanki z oparciem dodatkowo są wyposażone w ocieplacz, który można zasunąć zamkiem błyskawicznym, to rodzice mogą mieć całkowitą pewność, że dziecku jest wygodnie i ciepło.

Wybierając sanki z oparciem należy zwrócić uwagę na to, aby były wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Najlepiej, aby był to regulowany na długość pas bezpieczeństwa zamontowany jest na stałe w oparciu sanek. Dodatkowy plus jaki mają sanki z oparciem (https://www.asport.pl/k/818/sanki/) to możliwość pchania sanek przez dziecko. To dodatkowa atrakcja oraz świetna zabawa. Sanki z oparciem powinny mieć możliwość demontażu oparcia, gdy dziecko już podrosło lub po prostu przeszkadza w zabawie.

Warto zwrócić uwagę, aby sanki dla dzieci nie miały ostrych krawędzi oraz żadnych wystających elementów. Kolejną rzeczą jest lekkość sanek. To szczególnie ważne, gdy musimy je znosić i wchodzić po schodach parę razy dziennie. Dodatkowo sanki dla dzieci powinny mieć
mocny sznurek do ciągnięcia.

Wybierając i kupując sanki należy kierować się powyższymi kryteriami, aby mieć pewność, że sanki dla dzieci będą bezpieczne i funkcjonalne.

 

Udostępnij ten post na: