Orbitek w treningu kondycyjnym, wydolnościowym i odchudzaniu

2017-08-07 0 przez SEOadmin

Orbitrek to urządzenie do treningu, które cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób mających w planach zredukowanie masy ciała. Trening na tym urządzeniu charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością w spalaniu tkanki tłuszczowej. Zależnie od wagi i indywidualnego metabolizmu godzina treningu może pomóc spalić nawet 800 kcal.

Ćwiczenia na orbiteku są polecane szczególnie osobom, które walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Jest to najczęstszy problem wśród osób z nadwagą, a zdarza się nawet u osób o szczupłej budowie ciała. Nie działa bezpośrednio rozbijając komórki tłuszczowe, ale znacznie zwiększa ogólne tempo metabolizmu. Powoduje to, że organizm sam zaczyna pozbywać się tłuszczu z miejsc, w których jest go najwięcej, czyli z brzucha, ud, bioder i ramion.

Orbitrek (super oferta) poprawia także wydolność, czyli zdolność organizmu do podtrzymywania wysiłku o dużej intensywności w długim czasie. Wysoka wydolność uodparnia na zmęczenie, daje więcej energii i odsuwa ryzyko chorób serca. Ćwiczenia na orbitreku stanowią bardzo dobry trening wydolnościowy, ponieważ stymulują pracę całego układu krążenia. Serce staje się silniejsze i może pompować większe ilości krwi, co zapobiega z kolei rozwojowi groźnych chorób takich jak nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca czy choroba wieńcowa. Orbitek pomaga w ogólnym modelowaniu sylwetki angażując większość mięśni ciała. Najmocniej pracują mięśnie nóg: czworogłowe ud, pośladkowe oraz łydki.

Udostępnij ten post na: