Gdzie pojechać na kemping?

Gdzie pojechać na kemping?

2014-02-24 1 przez Kasia Stania

Kto jeszcze nie poznał uroku takich wakacji, koniecznie musi nadrobić zaległości! Wyjazdy na biwak i kemping na długo pozostają bowiem w pamięci. Zanim jednak pojedziemy, musimy dobrze zastanowić się jakie miejsce wybrać. W zasadzie możemy pojechać wszędzie. Morze lub góry ? każde miejsce jest dobre na taką przygodę. Istnieje jednak kilka szczególnych miejsc, gdzie na pewno spędzimy miło czas i wrócimy do domu pełni wyjątkowych wspomnień wakacyjnych.

Jednym z takich miejsc jest kemping leśny w okolicach Łeby. Jest to bardzo urokliwe miejsce. Znajduje się pomiędzy morzem a jeziorem Sarbsko. Zarówno do jednego jak i do drugiego akwenu wodnego jest bardzo blisko, dlatego codziennie możemy wybrać się gdzie indziej. Kemping ten posiada szerokie pole namiotowe położone wśród drzew. Ponadto, do dyspozycji gości pozostają pomieszczenia sanitarne, kuchnia, bar oraz sklep. Dzięki temu kemping ten tworzy pewnego rodzaju ?małe miasteczko?, w którym z pewnością znakomicie wypoczniemy.

Macie ochotę na kemping bezpośrednio na plaży? Jeśli tak, koniecznie odwidźcie Dziwnówek. Posiada on prywatne wejście na plażę, dostępne tylko dla jego mieszkańców. Oprócz kąpieli w morzu, możemy wybrać się także nad pobliski Zalew Kamieński. Sam kemping porośnięty jest sosnami, dzięki którym czujemy się jak w prawdziwym, dzikim lesie. Całodobowa ochrona, boiska sportowe oraz znakomite zaplecze sanitarne i kuchenne na pewno uprzyjemnią nam pobyt.

W ciekawe miejsca kempingowe obfituje również południe Polski. Jeżeli marzą nam się wędrówki bo Beskidach, warto zainteresować się ofertą pola namiotowego w Węgierskiej Górce. Ta miejscowość stanowi bowiem doskonały punkt wypadowy zarówno w Beskid Śląski, jak i Żywiecki. Do dyspozycji gości są domki kempingowe oraz miejsca na namioty i przyczepy kempingowe. Znajdują się tu także pomieszczenia sanitarne oraz stołówka. Doskonałą ofertę posiada także kemping w Cieszynie. Obszerne pole namiotowe wyposażone jest w własną restaurację oraz teren przystosowany do urządzania imprez plenerowych. W pobliżu znajdują się także kąpielisko, korty tenisowe oraz wiele ścieżek rowerowych.

Jak widać, wyjeżdżając na kemping spędzimy miło czas i na pewno nie będziemy się nudzić.

Udostępnij ten post na: