Enova allegro integracja, czyli jak sprawniej zarządzać firmą

Enova allegro integracja, czyli jak sprawniej zarządzać firmą

2020-09-08 Wyłączono przez admin

Prowadzenie własnego sklepu internetowego, może być zwieńczeniem jakiejś życiowej pasji – na przykład związanej z tworzeniem konkretnych przedmiotów, wystawianych później na sprzedaż. Jednak żeby prowadzić taką działalność nie wystarczy artystyczne zacięcie i wiara we własne siły. Trzeba mieć jeszcze żyłkę przedsiębiorcy – i dobre wsparcie w zakresie księgowości. Ale to ostatnie można sobie dość łatwo zorganizować, z pomocą narzędzi proponowanych przez program Enova.

Enova allegro integracja – w czym pomoże?

Księgowość to niełatwy dział zarządzania własnym biznesem – dlatego wielu przedsiębiorców współpracuje z osobami, które swobodnie poruszają się w przestrzeni liczb i przepisów. Jednak wkraczając ze swoją firmą w świat wirtualny, także osobę księgowego można w pewnym stopniu zastąpić – korzystając z pomocy specjalnie skonfigurowanego programu.

To może pozwolić na spore oszczędności, bo takie usługi księgowe mogą okazać się znacznie tańsze od tradycyjnych rozwiązań. A co można zyskać? Decydując się na to, żeby Enova allegro integracja ułatwiła nam życie, zgadzamy się na to, że program automatycznie połączy się z witryną e-sklepu i będzie mógł:

  • czerpać z bazy wszystkie potrzebne informacje o produktach
  • aktualizować ceny, przypisane do towarów
  • aktualizować dane na temat zasobów pozostających w magazynie
  • na bieżąco przetwarzać dane związane ze składanymi zamówieniami
  • pobierać faktury, paragony i inne dokumenty, ważne przy sporządzaniu rozliczeń
  • gromadzić gotowe rozliczenia.

To automatyczne połączenie programu Enova z zasobami sklepu to kolejny powód, dla którego ta współpraca się opłaci – bo program nie będzie tracił czasu – wykona swoje obowiązki najszybciej, jak to będzie możliwe. Nie ominie żadnych danych, a to wyklucza także ryzyko popełnienia kłopotliwych pomyłek, które są szczególnie niemile widziane właśnie w sprawach księgowych.

Pozostałe korzyści

Żeby swojej firmie zapewnić wsparcie programu Enova, wystarczy pozwolić, żeby w prowadzeniu wirtualnego sklepu pomagała na co dzień platforma sprzedażowa – taka jak ErpBox. To szeroki i bogaty wachlarz narzędzi, dzięki którym zarządzanie e-biznesem staje się łatwiejsze i sprawniejsze. Wiele ważnych, ale odtwórczych zadań, można powierzyć przygotowanym programom, a w sprawach technicznych przez cały czas można polegać na pracownikach platformy.

Dzięki korzystaniu z zautomatyzowanej księgowości, oferowanej właśnie przez ErpBox, można też zwiększyć komfort pracy osób, które na co dzień zajmują się prowadzeniem sklepu i obsługą strony internetowej. Wszyscy pracownicy mają wtedy dostęp do kluczowych informacji. Integracja pozwala zebrać w jednym miejscu dane spływające z różnych kanałów sprzedaży – i dlatego jest kluczem do sukcesu, a na pewno do wygody działania i efektywności. Funkcja multichannel to narzędzie, które sprawia że można dobrze kontrolować dane, poza tym dba o ich bezpieczeństwo. Pomoże skrócić czas obsługiwania klientów – a ich zadowolenie to kolejny krok do odnotowania sprzedażowych triumfów.

Udostępnij ten post na: